Phantom upgrade kit pro H3-2D

6958265109263
kód:
PD-DJI0248
záruka:
24 mesiacov
dostupnosť:
nie je skladom
Cena:
6,42 €
vypredané
 
 

Phantom upgrade kit pro H3-2D

S tým, ako sa postupne objavuje nové príslušenstvo a prídavné zariadenia DJI, vyvstáva potreba doplnenia palubnej elektroniky Phantomu tak, aby bolo možné pripojiť a ovládať napr. výkyvný záves kamery Go Pro H3-2D, pripravovaný Bluetooth modul pre bezdrôtové nastavovanie riadiacej jednotky, vysielač videosignálu, OSD modul pre vkladanie telemetrie do prenášaného obrazu atď.

K tomu účelu DJI pripravilo prestavbovú sadu pre Phantom obsahujúcu novú stredovú dosku elektroniky s integrovanou napájacou jednotkou PMU, dodatočný ovládač do vysielača a ďalšie doplnky umožňujúce:

  • Pripojiť stabilizovaný záves pre kameru Go Pro H3-2D a ručne ovládať náklon kamery ovládačom umiestneným na zadnej strane vysielača.
  • Pripojiť vysielač videosignálu pre prenos obrazu z kamery na zem.
  • Pripojiť pripravovaný Bluetooth modul pre bezdrôtové nastavovanie riadiacej jednotky Phantomu s pomocou iPadu, iPodu alebo iPhonu.
  • Pripojiť pripravovaný OSD modul pre vkladanie telemetrických dát z riadiacej jednotky do obrazu prenášaného vysielačom videosignálu na zem.
Inštalácia sady nie je zložitá, ale vzhľadom k tomu, že zahŕňa odpájkovanie napájacích vodičov regulátorov z pôvodnej stredovej dosky a ich opätovné spájkovanie s novou doskou, nemal by sa do nej púšťať nikto, kto nemá aspoň základné skúsenosti s pájkovaním konektorov na drôty. Ak by ste si na inštaláciu sady netrúfli, môžete sa obrátiť na náš servis.

Pred inštaláciou odporúčame najprv aktualizovať firmware riadiacej jednotky NAZA-M na verziu V3.12 alebo vyšší pomocou obslužného softvéru verzie V2.12 alebo vyššej.

Pri vlastnej inštalácii podľa dodávaného podrobného obrázkového návodu odoberiete vrtule a horný kryt trupu Phantomu, odpojíte pôvodnú stredovú dosku, vymontujete ju z modelu a zložíte riadiacu jednotku NAZA. Tú potom dodávanou obojstrannou samolepiacou páskou upevníte v predpísanej polohe na novú dosku a spolu namontujete do Phantomu a pripojíte všetky káble. Ďalej sa len vymení malá doštička so signalizačnou LED diódou za novú a nakoniec namontujete späť horný kryt trupu a vrtule.

Úprava vysielača spočíva v upevnení páky dodatočného posuvného ovládača na zadné veko vysielača. Náklon kamery potom budete môcť ovládať ukazovákom alebo prostredníkom pravej ruky.

Prestavbová sada obsahuje: stredovú dosku Phantom P330CB-H3-2D, LED doštičku, prepojovacie káble pre záves kamery a vysielač videosignálu, samolepiace pásky, dodatočný ovládač pre vysielač, spojovací materiál a návod.
 
 

Váš nákupný košík je prázdny

minimalizovať