RC auto Maverick blackout MT, petrol

5050864018685
kód:
PM-HPIMV12404
záruka:
24 mesiacov
dostupnosť:
skladom expedícia do 2 dní
Cena:
931,42 €

 
 

RC auto Maverick blackout MT, petrol

Model obrieho monster trucku s náhonom na všetky štyri kolesá je poháňaný benzínovým motorom s obsahom 30ccm !!!!! s ťahovým štartérom. Vďaka tomuto pohonu je prevádzka úplne bezproblémová a nenáročná. Stačí natankovať 700ml nádrž benzínom Natural 95 s prímesou oleja, zatiahnuť za šnúru štartéra a môžete si desiatky minút užívať strhujúcu jazdu s týmito kolosmi.

Prevedenie podvozku je veľmi podobné modelom menších mierok, len konštrukcia a použité materiály sú podriadené tomu, aby bezmála 20 kg model odolal aj v tých najnáročnejších podmienkach. Motor o obsahu 30ccm poháňa cez odstredivú spojku pomocou rozvodovky a oceľového stáleho prevodu všetky štyri kolesá, čo je v tejto kategórii celkom ojedinelé.

Základom podvozku je šasi z 4mm duralu 6061T6, ktoré zaručuje dostatočnú pevnosť. Tomu napomáha aj predná vzpera. Predná i zadná náprava je vybavená planétovými diferenciálmi s oceľovými ozubenými kolesami. Kolesá sú nezávisle zavesené na spodných lichobežníkových a na horných trojuholníkových ramenách. Tie sú rovnako ako závesy kolies, domčeky diferenciálov, nárazníky apod. vyrobené z veľmi pevného plastu plneného sklenými vláknami. Robustnosť a prevedenie týchto dielov je riešené s ohľadom na hmotnosť modelu. Rovnako sú dimenzované všetky prevody, polosi a ich unášače.

Všetky spojovacie tyče (svorníky ramien a pod.) sú oceľové o priemere 7 mm vybavené pravo-ľavým závitom a šesťhranom, čo umožňuje pohodlné a presné nastavenie geometrie podvozku. O odpruženie sa stará štvorica celokovových olejových tlmičov s vinutými pružinami. Predpätie pružiny je jednoducho nastaviteľné pomocou matice s jemným závitom. Sivo eloxované držiaky tlmičov (parohy) sú vyrobené z 8 mm silného !!! duralu. Pneumatiky majú osvedčenú terénnu vzorku. Bezpečne zastaviť tento model to už chce silu a preto je použitá dvojitá kotúčová brzda.

K pohonu je použitý benzínový motor s obsahom 30ccm vybavený ťahovým štartérom, odstredivou spojkou, membránovým karburátorom "á la" Walbro a tlačidlom pre zhášanie motora. Pre jednoduchšie štartovanie je karburátor vybavený sýtičom a ručnou pumpičkou pre nasatie paliva z nádrže. Tá má objem 700ccm. O prísun čerstvého vzduchu do motora sa stará veľkoobjemový vzduchový filter s dvojitou vložkou

K ovládaniu je použitá moderná RC súprava pracujúca v pásme 2,4 Ghz. Na riadenie je použitá dvojica 20 kg serv.

Súčasťou setu je kompletne zostavený model s namontovaným motorom a osadený RC súpravou 2,4 Ghz, prijímačový aku pack 6V 2500 NiMH vr. nabíjačky, náhradné vložka na vzduchový filter a základného náradia.

Rázvor [mm]516

 

Odmasťovací/čistiaci sprej pre modely, 400 ml

Odmasťovací/čistiaci sprej pre modely, 400 ml

Odmasťovací na údržbu RC modelov. Ideálny na očistu modelov po jazde, je možné čistiť šmuhy z karosérie apod.

5,00 €

 

Odmasťovací/čistiaci sprej pre modely, 400 ml

Odmasťovací/čistiaci sprej pre modely, 400 ml

Odmasťovací na údržbu RC modelov. Ideálny na očistu modelov po jazde, je možné čistiť šmuhy z karosérie apod.

5,00 €

 
 

Váš nákupný košík je prázdny

minimalizovať