RC dron Blade Nano QX FPV RTF Mód 1

0605482579244
kód:
AM-BLH7200M1
záruka:
24 mesiacov
dostupnosť:
nie je skladom
Cena:
489,10 €
vypredané
 
 

RC dron Blade Nano QX FPV RTF Mód 1

Obsah balenia

V balení je hotová zostavená kvadrokoptéra Blade FPV Nano QX, LiPol batéria 150 mAh 1S 3,7 V 45C, LiPol nabíjač 1S USB 350 mAh, vysielač MLP4DSM, 4 ks AA batérie vysielača, náhlavná súprava Fat Shark Teleporter QVGA Headset, mikro kamera 720p 30fps 15Mbps, 5.8 GHz Video vysielač a prijímač, LiPol batéria 760 mAh 2S 7.4 V, 2S LiPol DC nabíjač s AC napájacím zdrojom, manuál.

Charakteristika

Maličká kvadrokoptéra Nano QX FPV s najnovšou technológiou SAFE so systémom sofistikovaného softvér riadenia letu a mikro videokamerou s prenosom FPV. Ultra mikro FPV systém Fat Shark Teleporter V4 5.8 GHz je nainštalovaný, všetko potrebné pre let je súčasťou balenia vrátane náhlavnej súpravy.

Kvadrokoptéra Blade Nano QX FPV SAFE je vybavená najnovšou technológiou SAFE, čo je elektronický letový asistent, ktorý vie priviesť kvadrokoptéru do stabilnej polohy pri visení. Tým sa zvyšuje pocit bezpečia a istoty pri lietaní a umožní zoznámiť sa s lietaním aj začiatočníkom.

LiPol akumulátor možno ľahko nabiť pomocou USB adaptéra, ktorý jednoducho pripojíte k svojmu počítaču. K riadeniu je použitý 4-kanálový DSM-X vysielač MLP4DSM.

Mód Stability

Nakláňanie a klopenie majú uzamknutý rozsah výchylky, takže sa nedá dostať do väčšieho náklonu, než dovolí systém SAFE. Ak páky riadenia budú v neutrále, zarovná sa model do vodorovnej polohy.

Mód Agility

Nakláňanie a klopenie majú úplne voľný rozsah riadenia a model má akrobatické schopnosti. Systém AS3X je plne funkčný a vykonáva stabilizáciu letu.

Vžite sa do pozície pilota

First-Person View (FPV) s headsetom vytvára dokonalý RC zážitok, ktorý vás v podstate posadí do sedadla pilota. Živé video je prenášané z kamery modelu do vašej náhlavnej súpravy, takže budete mať pocit že sedíte v pilotnom sedadle vnútri modelu. To všetko vďaka Spektrum™ Ultra micro FPV systému s náhlavnou súpravou Fat Shark Teleporter V4.

Priehľadná konštrukcia modelu

Aby nedochádzalo k rušivým vplyvom konštrukcie a od vrtúľ do zorného poľa kamery, bol na konštrukciu trupu a popredných vrtúľ použitý priehľadný plast.

Kompatibilita FPV 5,8 GHz

Systém Spektrum™ ultra micro FPV obsiahnutý v modeli Nano QX je kompatibilný so všetkými headsety 5.8 GHz Fat Shark Teleporter V4.

Verzia RTF je vybavená vysielačom Spektrum™ DSMX®, modul vo verzii Bind & Fly je možné prevádzkovať s akýmkoľvek leteckým vysielačom Spektrum. V sete sú obsiahnuté dve LiPol batérie, letová Ultra mikro 150 mAh 1S 3.7 V 45C a napájacej batérie náhlavnej súpravy 760 mAh 2S 7.4 V. K nabíjaniu napájacej batérie je obsiahnutý nabíjač USB, verzia RTF obsahuje aj sieťový zdroj pre nabíjanie batérie náhlavnej súpravy.

 • Exkluzívny SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope) letový asistent
 • Nainštalovaná Spektrum™ Ultra micro FPV kamera
 • Fat Shark Teleporter V4 5.8 GHz headset
 • SpiroNET kruhová polarizovaná anténa
 • Dostatočne malý, do každej miestnosti alebo kancelárie
 • Odolná, ľahká kostra s ochranou vrtuľou
 • Silné jednosmerné motory
 • Ultra mikro prijímač 4-v-1 DSMX/regulátor/mix/SAFE
 • Obsahuje náhradnú súpravu vrtúľ
 • Obsahuje LiPol batériu E-flite 1S 3.7 V 150 mAh 45C
 • Obsahuje Li-Po nabíjač USB 1S
 • Obsahuje 4-kanálový vysielač Spektrum™ 2,4 GHz s technológiou DSMX
 • Dobíjacie 760 mAh 2S 7.4 V LiPol batérie náhlavnej súpravy a AC nabíjač
 • Taška headset so zipsom a čistiaca handrička na objektív
 • Žiadne licencie pre FPV nie sú potrebné

Odporúčame kúpiť

Všetko čo potrebujete je obsahom balenia. Odporúčame dokúpiť náhradný LiPol akumulátor - položka je uvedená v odporúčanom príslušenstve.

 

RC dron Blade Nano QX FPV RTF Mód 2

RC dron Blade Nano QX FPV RTF Mód 2

14 cm, 2,4GHz, 4 kanálová multikoptéra, FPV prenos

370,00 €

 
 

Váš nákupný košík je prázdny

minimalizovať