RC dron DJI Phantom 3 Advanced, set 1

9890500026881
kód:
PM-DJI0324-C01
záruka:
24 mesiacov
dostupnosť:
nie je skladom
Cena:
1 282,64 €
vypredané
 
 

RC dron DJI Phantom 3 Advanced, set 1

Staňte sa režisérom a kameramanom svojich vlastných zážitkov, dajte kamere krídla a vstúpte s nami do budúcnosti.
Vezmite do ruky vysielač, pridajte plyn a začnite vytvárať svoj svet, svoj film ...
Phantom 3 je kompletná zostava DJI, navrhnutý k vysokému výkonu ale pritom je ľahký a flexibilný aby mohol poskytnúť stabilitu, ktorú potrebujete pre vytvorenie dokonalých záberov a fotografií. Všetky najnovšie letecké technológie zahrnuté do jediného systému pripraveného k letu, ktorý vás dostane do neba v priebehu niekoľkých minút.

Phantom 3 je kompletná platforma pre leteckú fotografiu a video, ktorá je "pripravená na let rovno zo škatule". Je vybavená palubnou kamerou s objektívom s ohniskovou dĺžkou 20 mm s trojosovým stabilizovaným závesom, vyhotovuje ostré 12 mp snímky a stabilný videozáznam až 4K.
Pokročilý riadiaci systém činí Phantom 3 stabilným a ľahko ovládateľným pri lietaní pod strechou i šírou oblohou. Úplne nový systém Vision Positioning System umožňuje presné visenie v požadovanej pozícii v nízkej výške dokonca aj bez GPS. Rovnako ako všetky riadiace letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na miesto vzletu, ak dôjde k strate riadiaceho signálu alebo poklese napätia napájacieho akumulátora.
Phantom 3 umožňuje maximálnu rýchlosť letu až 16 m/s a maximálnu dobu letu až 23 minút pri úplne nabitom Inteligentnom pohonnom akumulátore 4480 mAh.

PHANTOM 3

Základom draka modelu je kompaktný škrupinový výlisok z odolného plastu, ktorý nesie motory, riadiacu elektroniku a pohonný akumulátor. Model je poháňaný štyrmi novými striedavými motormi, pre napájanie slúži štvorčlánkový Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorom zostávajúcej kapacity, ktorý sa ukladá do schránky v strede modelu. Pre signalizáciu prevádzkových stavov slúži trojfarebný LED indikátor s vysokou svietivosťou. Výbornú "čitateľnosť" polohy modelu zaisťujú LED svetlá s vysokou svietivosťou na spodnej strane ramien - zadné ramená blikajú zeleno, alebo žlto (podľa vybraného letového režimu). Pristávacie zariadenie tvorí dvojica plastových profilov, ktorá nesie tiež prijímačovú anténu. Kamera DJI je už z výroby zabudovaná a ku sprevádzkovaniu modelu je nutné iba stiahnu do chytrého telefónu aplikáciu DJI GO.

Model je schopný stabilne lietať aj v halách a budovách bez signálu GPS. To umožňuje úplne nový systém Vision Positioning System. Nová technológia optického toku využíva špeciálne navrhnutú kameru a ultrazvukové senzory aby do "indoorového" lietania vniesla jednoduchosť.
Táto technológia umožňuje Phantomu 3 udržiavať pozíciu, zastaviť keď pustíte ovládacie páky a reagovať na vaše pokyny aj bez signálu GPS.

Riadiaca jednotka môže pracovať v troch letových režimoch, ktoré umožňujú plne prispôsobiť správanie modelu vašim požiadavkám:

P-režim:
Bezpečný pre lietanie. V tomto režime má Phantom 3 silný GPS signál a môže používať Vision Positioning System umožňujúci presné visenie v požadovanej polohe pod strechou i vonku. Pri lietaní vonku to tiež znamená, že bola zaznamenaná poloha Miesta vzletu, takže je možný automatický návrat v prípade straty riadiaceho signálu.
Poloha na základe GPS
Výška pre Vision Positioning system 3 m

V P režime sú možné tri stavy:

 • P-GPS: GPS pracuje najlepšie pod šírou oblohou na otvorenom priestranstve; Phantom 3 používa GPS pre presné visenie na mieste, ak je GPS signál dostatočne silný.
 • P-OPTI: Ak nie je GPS signál dostatočný, model môže pre presné visenie použiť optický Vision Positioning System (VPS).
 • P-ATTI: ak nie je k dispozícii GPS ani VPS, model používa pre udržanie polohy iba barometrický výškomer, takže presne stabilizovaná je len výška.

Majte na pamäti, že VPS nemusí pracovať správne, ak Phantom 3 letí nad vodou, nad nerovným terénom alebo pri nízkej intenzite osvetlenia.

A-režim

Režim, v ktorom nie je funkčný GPS, ani VPS. Model využíva iba barometrický snímač pre udržiavanie výšky. Ak je správne zapísaný bod vzletu, model sa pri strate riadiaceho signálu vráti na miesto vzletu.

F-režim
Režim IOC, v ktorom je využívaných päť letových funkcií
Course Lock (CL)
Home Lock (HL)
Bod záujmu (POI)
Follow Me
Waypoints

Tieto letové režimy sú dostupné po update firmvéru na verziu 1.4.0010

Samozrejmosťou u Phantom 3 je návrat na miesto vzletu, ktorý nastane v týchto prípadoch:

 • stlačenie tlačidla pre automatický návrat
 • nízke napätie batérie
 • strata riadiaceho signálu

O napájanie modelu sa stará plne integrovaný inteligentný akumulátor, ktorý napája váš Phantom 3 energiou a spravuje sa prakticky sám.
Za letu je v reálnom čase zobrazená hladina zostávajúcej energie, viete tak ako dlho ešte môžete pokračovať v lete. Pokročilé algoritmy vypočítavajú na základe vzdialenosti vášho lietadla návratový čas a systém vás informuje kedy by ste mali letieť späť.
Akumulátor informuje o napätí každého článku, celkovom počte nabíjacích a vybíjacích cyklov a celkovej kondícii a aktuálnom stave akumulátora. To všetko napomáha udržať váš Phantom 3 vo vzduchu a na let dôkladne pripravené pre nadchádzajúce roky.

Mobilná aplikácia
S mobilnou aplikáciou môžete prevziať kontrolu nad kamerou a letovými systémami. Všetko od manuálneho nastavenia parametrov kamery po letovú telemetriu aj automatický vzlet a pristátie je len otázkou dotyku prstom.
Čoskoro tiež s viacerými funkciami a aktualizáciami. Aplikácia je určená pre zariadenia s operačným systémom OS, alebo Android.
Pomocou inteligentného zariadenia s nainštalovanou aplikáciou máte možnosť ovládať Váš model, nastavovať jednotlivé parametre, upgradovať firmware. Je k dispozícii online náhľad v reálnom čase v HD kvalite (rozlíšení 720p).
To je umožnené úplne novou verziou technológie DJI LightBridge, ktorá môže prenášať video až do vzdialenosti 2 km.

Vysielač
Maximálny dosah vysielača dodávaného pre ovládanie Phantom 3 je 2 km. Okrem samotného riadenia vysielač umožňuje tiež aktivovať funkciu automatického návratu na miesto vzletu stlačením tlačidla. Ďalšie ovládacie prvky slúžia na vytváranie snímok, spúšťanie/vypínanie záznamu videa, prehliadanie záberov a ovládanie závesu kamery.
Súčasťou modelu a vysielača je videoprenosová súprava založená na DJI LightBridge, ktorá umožňuje sledovať obraz z kamery na displeji mobilného telefónu v reálnom čase. Obslužná aplikácia umožňuje tiež nastavovať parametre kamery. Napájací LiPo akumulátor vysielača má maximálnu dobu prevádzky cca 4 hodiny a je možné ho dobíjať bez vybratia z vysielača.

Porty vysielača:

 • mikro-USB
 • USB

Závěs a FHD kamera
Výsledkom niekoľkoročnej práce DJI v oblasti stabilizácie záberov je záves kamery, ktorý vám poskytne plynulý a stabilný záber v akýchkoľvek letových podmienkach.
Natáčajte až v rozlíšení 1520p, alebo foťte 12 megapixelové snímky s kamerou Phantom 3. Objektív pozostávajúci z 9 optických členov (vrátane asférického) v 9 skupinách poskytuje skvelý obraz, zatiaľ čo podpora formátu Adobe DNG RAW umožňuje z každého záberu vytvoriť umelecké dielo.
Záznam je ukladaný na 16Gb micro SD kartu, ktorá je súčasťou balenia (max. veľkosť micro SD karty je 64Gb, rýchlosť zápisu Class 10 alebo UHS-1)

 • Video: 2,7K 1520p pri 30 snímok/sek.
 • Fotografie: 12 Mpx
 • Optika: 9 optických členov v 9 skupinách, vrátane asférického členu
 • CMOS senzor 1/2.3"
 • Zorný uhol 94°
 • Troj-osí záves

Nabíjacia stanica
4-násobný nabíjač Li-Pol akumulátorov určených pre DJI Phantom 3. Možnosť nabíjania nezávisle na sebe až 4 akumulátorov. K dispozícii je režim klasického nabíjania, alebo cyklovanie akumulátorov.
Nabíjač je vybavený dvoma portami USB pre nabíjanie mobilu/tabletu a dvoma výstupmi pre nabíjanie vysielačov.

Obsah balenia:

 • Phantom 3
 • 3-osí záves sa Ultra HD kamerou
 • Micro SD karta 16Gb
 • Vysielač vr. držiaku pre mobilný telefón/tablet (max. výška 17 cm)
 • 1x pohonný akumulátor 4480 mAh
 • 4x súprava vrtúľ
 • Sieťový nabíjač pre pohonnú batériu a vysielač
 • Nabíjacia stanica pre štyri akumulátory Phantom 3
 • Drobné príslušenstvo
 • Český manuál


Na tento produkt je poskytovaná profesionálna technická podpora, autorizovaný záručný aj pozáručný servis a súčasťou balenia je plnohodnotný český návod na použitie. 

Centrální základová deska V2 (Phantom 3)

Centrální základová deska V2 (Phantom 3)

185,33 €

DJI batoh pro Phantom 3

DJI batoh pro Phantom 3

Přepravní látkový polstrovaný batoh pro modely DJI Phantom 3 s úložným prostorem pro tablet a náhradní akumulátory.

80,33 €

Škrupinový kufor pre DJI Phantom 3

Škrupinový kufor pre DJI Phantom 3

Odolný škrupinový kufor na kvadrokoptéru DJI Phantom 3. Možno použiť aj pre ďalšie modely.

72,10 €

 

ND4 Filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

ND4 Filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

25,42 €

Aircraft (without Tx, Camera, Battery and Battery Charger) (Phantom 3)

Aircraft (without Tx, Camera, Battery and Battery Charger) (Phantom 3)

Phantom 3 Kvadrokoptéra (Pro/Adv) bez Tx, Kamera, Aku a nabíječ

403,42 €

ND16 Filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

ND16 Filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

20,17 €

 

Držák MPU jednotky (Phantom 3)

Držák MPU jednotky (Phantom 3)

4,00 €

Flytrex Live 3G

Flytrex Live 3G

Letový logger s připojením pomocí 3G, on-line přenos i logování letových dat, kompatibilní s řídícími jednotkami DJI a Yuneec

36,33 €

2312A Motor (CCW) (Phantom 3)

2312A Motor (CCW) (Phantom 3)

Kompatibilni jenom s DJI0326-16

20,17 €

 

ND8 Filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

ND8 Filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

20,17 €

100W nabíječ (Phantom 3)

100W nabíječ (Phantom 3)

68,25 €

2312A Motor (CW) (Phantom 3)

2312A Motor (CW) (Phantom 3)

Kompatibilni jenom s DJI0326-16

21,32 €

 

E305 - 9450 vrtule černá plněná uhlíkovým vláknem (CW+CCW)

E305 - 9450 vrtule černá plněná uhlíkovým vláknem (CW+CCW)

Vrtule 9,4x5" pro pohonný systém E305 nabízí díky vysoce kvalitnímu zpracování optimální výkon bez vibrací.

18,17 €

Sada ochranných oblouků (Phantom 3)

Sada ochranných oblouků (Phantom 3)

20,17 €

E305 - 9450 vrtule černo-žlutá plněná uhlíkovým vláknem (CW+CCW)

E305 - 9450 vrtule černo-žlutá plněná uhlíkovým vláknem (CW+CCW)

Vrtule 9,4x5" pro pohonný systém E305 nabízí díky vysoce kvalitnímu zpracování optimální výkon bez vibrací.

18,17 €

 

Popruh vysílače pro Inspire

Popruh vysílače pro Inspire

10,50 €

Nabíjecí adaptér pro 4 aku (Phantom 3)

Nabíjecí adaptér pro 4 aku (Phantom 3)

80,33 €

Pojistka závěsu (Phantom 3)

Pojistka závěsu (Phantom 3)

4,00 €

 

E305 - 9450 vrtule bílo-zlatá (CW+CCW)

E305 - 9450 vrtule bílo-zlatá (CW+CCW)

Vrtule 9,4x5" pro pohonný systém E305 nabízí díky vysoce kvalitnímu zpracování optimální výkon bez vibrací.

8,00 €

E305 - 9450 vrtule bílo-stříbrná (CW+CCW)

E305 - 9450 vrtule bílo-stříbrná (CW+CCW)

Vrtule 9,4x5" pro pohonný systém E305 nabízí díky vysoce kvalitnímu zpracování optimální výkon bez vibrací.

8,00 €

Nabíjecí stanice pro akumulátory Phantom 3 PROMO CENA 2015

Nabíjecí stanice pro akumulátory Phantom 3 PROMO CENA 2015

4-násobný nabíječ Li-Pol akumulátorů pro DJI Phantom 3. Možnost nabíjení čtyř akumulátorů najednou, včetně možnosti nabíjet i vysílač, mobil, nebo tablet.

161,17 €

 

Multifunkční batoh pro Phantomy

Multifunkční batoh pro Phantomy

Multifunkční DJI batoh pro Phantomy 3 a 4.

248,10 €

DJI skořepinový batoh pro Phantom 3 (ADV/PRO)

DJI skořepinový batoh pro Phantom 3 (ADV/PRO)

Přepravní polstrovaný batoh pro modely DJI Phantom 3 s úložným prostorem pro náhradní akumulátory, vrtule a nabíječ.

159,92 €

Batoh pro DJI Phantom 2, 3 a 4 a drony Xiro

Batoh pro DJI Phantom 2, 3 a 4 a drony Xiro

Kvalitní polstrovaný batoh pro přenášení a přepravu kvadrokoptér DJI Phantom. Nastavitelné vnitřní separátory, vnější kapsa na láhev a další.

99,75 €

 

E305 - 9450 vrtule černo-bílá plněná uhlíkovým vláknem (CW+CCW)

E305 - 9450 vrtule černo-bílá plněná uhlíkovým vláknem (CW+CCW)

Vrtule 9,4x5" pro pohonný systém E305 nabízí díky vysoce kvalitnímu zpracování optimální výkon bez vibrací.

18,17 €

 

LiPo 4480mAh, 15,2V akumulátor (Phantom 3)

LiPo 4480mAh, 15,2V akumulátor (Phantom 3)

LiPo 4480mAh, 15,2V akumulátor pro Phantom 3 series

120,75 €

Samolepka na Phantom 3 - vzor 2 (světlý karbon)

Samolepka na Phantom 3 - vzor 2 (světlý karbon)

Voděodolná nálepka na trup a vysílač multikoptér DJI Phantom 3.

15,33 €

GPS Modul (Phantom 3 ADV/PRO)

GPS Modul (Phantom 3 ADV/PRO)

161,17 €

 

Držák MPU jednotky (Phantom 3)

Držák MPU jednotky (Phantom 3)

4,00 €

Flexibilní kabel závěsu (Phantom 3 ADV/PRO)

Flexibilní kabel závěsu (Phantom 3 ADV/PRO)

52,08 €

Vision Positioning Module (Phantom 3 ADV/PRO)

Vision Positioning Module (Phantom 3 ADV/PRO)

100,58 €

 

2312 Motor (CW) (Phantom 3)

2312 Motor (CW) (Phantom 3)

21,33 €

Antivibrační kříž (Phantom 3 ADV/PRO)

Antivibrační kříž (Phantom 3 ADV/PRO)

10,08 €

Pristávacie gumové podložky 4 ks (Phantom 2)

Pristávacie gumové podložky 4 ks (Phantom 2)

2,00 €

 

Sada kabelů (Phantom 3 ADV/PRO)

Sada kabelů (Phantom 3 ADV/PRO)

16,08 €

Samolepka na Phantom 3 - vzor 4 (komiks)

Samolepka na Phantom 3 - vzor 4 (komiks)

Voděodolná nálepka na trup a vysílač multikoptér DJI Phantom 3.

15,33 €

UV filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

UV filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

40,33 €

 

Anténa (4 ks) (Phantom 3 ADV/PRO)

Anténa (4 ks) (Phantom 3 ADV/PRO)

18,17 €

Aircraft (without Tx, Camera, Battery and Battery Charger) (Phantom 3)

Aircraft (without Tx, Camera, Battery and Battery Charger) (Phantom 3)

Phantom 3 Kvadrokoptéra (Pro/Adv) bez Tx, Kamera, Aku a nabíječ

403,42 €

Pojistka závěsu (Phantom 3 ADV/PRO)

Pojistka závěsu (Phantom 3 ADV/PRO)

6,00 €

 

Sada šroubů (Phantom 3)

Sada šroubů (Phantom 3)

4,00 €

Vision Positioning Module & OFDM modul (Phantom 3 ADV/PRO)

Vision Positioning Module & OFDM modul (Phantom 3 ADV/PRO)

120,75 €

RC dron DJI - Phantom 3 Advanced

RC dron DJI - Phantom 3 Advanced

59 cm, 2,4GHz, vhodné pre letecké zábery, full HD kamera

826,50 €

 

Sada tlumících gum (Phantom 3)

Sada tlumících gum (Phantom 3)

6,83 €

USB kabel (Phantom 3 ADV/PRO)

USB kabel (Phantom 3 ADV/PRO)

5,25 €

Kompas (Phantom 3)

Kompas (Phantom 3)

18,17 €

 

Podvozek (Phantom 3 ADV/PRO)

Podvozek (Phantom 3 ADV/PRO)

14,08 €

Pojistka závěsu (Phantom 3)

Pojistka závěsu (Phantom 3)

4,00 €

Samolepka na Phantom 3 - vzor 5 (vesmír)

Samolepka na Phantom 3 - vzor 5 (vesmír)

Voděodolná nálepka na trup a vysílač multikoptér DJI Phantom 3.

16,12 €

 

Centrální základová deska ADV/PRO (Phantom 3 ADV/PRO)

Centrální základová deska ADV/PRO (Phantom 3 ADV/PRO)

185,33 €

Nabíjecí stanice pro akumulátory Phantom 3 PROMO CENA 2015

Nabíjecí stanice pro akumulátory Phantom 3 PROMO CENA 2015

4-násobný nabíječ Li-Pol akumulátorů pro DJI Phantom 3. Možnost nabíjení čtyř akumulátorů najednou, včetně možnosti nabíjet i vysílač, mobil, nebo tablet.

161,17 €

Aircraft Power Port Module (Phantom 3)

Aircraft Power Port Module (Phantom 3)

11,25 €

 

Sada nálepek (Phantom 3 ADV/PRO)

Sada nálepek (Phantom 3 ADV/PRO)

5,95 €

2312 Motor (CCW) (Phantom 3)

2312 Motor (CCW) (Phantom 3)

21,32 €

Vrtule 9450 CW+CCW (Phantom 3)

Vrtule 9450 CW+CCW (Phantom 3)

Vrtule 9,4x5" pro modely Phantom 3 Profesional a Phantom 3 Advanced. V balení 2 ks (pravá+levá).

8,00 €

 

Samolepka na Phantom 3 - vzor 1 (army)

Samolepka na Phantom 3 - vzor 1 (army)

Voděodolná nálepka na trup a vysílač multikoptér DJI Phantom 3.

17,36 €

Plastový trup (Phantom 3 ADV/PRO)

Plastový trup (Phantom 3 ADV/PRO)

72,25 €

DJI skořepinový batoh pro Phantom 3 (ADV/PRO)

DJI skořepinový batoh pro Phantom 3 (ADV/PRO)

Přepravní polstrovaný batoh pro modely DJI Phantom 3 s úložným prostorem pro náhradní akumulátory, vrtule a nabíječ.

159,92 €

 
 

Centrální základová deska V2 (Phantom 3)

Centrální základová deska V2 (Phantom 3)

185,33 €

Flytrex Live 3G

Flytrex Live 3G

Letový logger s připojením pomocí 3G, on-line přenos i logování letových dat, kompatibilní s řídícími jednotkami DJI a Yuneec

36,33 €

100W nabíječ (Phantom 3)

100W nabíječ (Phantom 3)

68,25 €

 

2312A Motor (CCW) (Phantom 3)

2312A Motor (CCW) (Phantom 3)

Kompatibilni jenom s DJI0326-16

20,17 €

Držák MPU jednotky (Phantom 3)

Držák MPU jednotky (Phantom 3)

4,00 €

ND4 Filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

ND4 Filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

25,42 €

 

ND8 Filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

ND8 Filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

20,17 €

Aircraft (without Tx, Camera, Battery and Battery Charger) (Phantom 3)

Aircraft (without Tx, Camera, Battery and Battery Charger) (Phantom 3)

Phantom 3 Kvadrokoptéra (Pro/Adv) bez Tx, Kamera, Aku a nabíječ

403,42 €

ND16 Filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

ND16 Filtr Pro/Adv (Phantom 3 ADV/PRO)

20,17 €

 

Batoh pro DJI Phantom 2, 3 a 4 a drony Xiro

Batoh pro DJI Phantom 2, 3 a 4 a drony Xiro

Kvalitní polstrovaný batoh pro přenášení a přepravu kvadrokoptér DJI Phantom. Nastavitelné vnitřní separátory, vnější kapsa na láhev a další.

99,75 €

2312A Motor (CW) (Phantom 3)

2312A Motor (CW) (Phantom 3)

Kompatibilni jenom s DJI0326-16

21,32 €

Nabíjecí stanice pro akumulátory Phantom 3 PROMO CENA 2015

Nabíjecí stanice pro akumulátory Phantom 3 PROMO CENA 2015

4-násobný nabíječ Li-Pol akumulátorů pro DJI Phantom 3. Možnost nabíjení čtyř akumulátorů najednou, včetně možnosti nabíjet i vysílač, mobil, nebo tablet.

161,17 €

 

Popruh vysílače pro Inspire

Popruh vysílače pro Inspire

10,50 €

E305 - 9450 vrtule bílo-zlatá (CW+CCW)

E305 - 9450 vrtule bílo-zlatá (CW+CCW)

Vrtule 9,4x5" pro pohonný systém E305 nabízí díky vysoce kvalitnímu zpracování optimální výkon bez vibrací.

8,00 €

Nabíjecí adaptér pro 4 aku (Phantom 3)

Nabíjecí adaptér pro 4 aku (Phantom 3)

80,33 €

 

Pojistka závěsu (Phantom 3)

Pojistka závěsu (Phantom 3)

4,00 €

Multifunkční batoh pro Phantomy

Multifunkční batoh pro Phantomy

Multifunkční DJI batoh pro Phantomy 3 a 4.

248,10 €

E305 - 9450 vrtule černo-bílá plněná uhlíkovým vláknem (CW+CCW)

E305 - 9450 vrtule černo-bílá plněná uhlíkovým vláknem (CW+CCW)

Vrtule 9,4x5" pro pohonný systém E305 nabízí díky vysoce kvalitnímu zpracování optimální výkon bez vibrací.

18,17 €

 

E305 - 9450 vrtule černá plněná uhlíkovým vláknem (CW+CCW)

E305 - 9450 vrtule černá plněná uhlíkovým vláknem (CW+CCW)

Vrtule 9,4x5" pro pohonný systém E305 nabízí díky vysoce kvalitnímu zpracování optimální výkon bez vibrací.

18,17 €

E305 - 9450 vrtule černo-žlutá plněná uhlíkovým vláknem (CW+CCW)

E305 - 9450 vrtule černo-žlutá plněná uhlíkovým vláknem (CW+CCW)

Vrtule 9,4x5" pro pohonný systém E305 nabízí díky vysoce kvalitnímu zpracování optimální výkon bez vibrací.

18,17 €

E305 - 9450 vrtule bílo-stříbrná (CW+CCW)

E305 - 9450 vrtule bílo-stříbrná (CW+CCW)

Vrtule 9,4x5" pro pohonný systém E305 nabízí díky vysoce kvalitnímu zpracování optimální výkon bez vibrací.

8,00 €

 

Sada ochranných oblouků (Phantom 3)

Sada ochranných oblouků (Phantom 3)

20,17 €

 
 

Váš nákupný košík je prázdny

minimalizovať