RC Kolesový nakladač

4897007297061
kód:
PM-HEM0706
záruka:
24 mesiacov
dostupnosť:
nie je skladom
Cena:
150,58 €
vypredané
 
 

RC Kolesový nakladač

RC model Wheeled Loader - kolesový nakladač v mierke 1:14 s elektrickým pohonom verne vykonáva väčšinu funkcií skutočného stroja. Je vybavený realistickým kĺbovým podvozkom s kolesami vybavenými obrími pneumatikami, ktoré umožňujú jazdu vpred i vzad, zatáčanie vľavo a vpravo pri jazde vpred i vzad. Plne funkčné je samozrejme rameno nakladača s lyžicou. Pre prácu na nočnej smene a za nepriaznivého počasia je nakladač vybavený funkčnými svetlami.
Na prvý pohľad vás určite zaujme super realistický farebný finiš so znázorneným opotrebením a nádherným "zablatením" podvozku.

Vysielač dodávaný s modelom má dva pákové ovládače - ľavý ovláda jazdu vpred a vzad, s pomocou pravého zatáčate vľavo alebo vpravo. Ďalšie funkcie sú ovládané tlačidlami na hornej strane vysielača - vďaka tomu môžete ľahko s nakladačom jazdiť a pracovať presne tak, ako so skutočným strojom. Palcami riadite páky ovládajúce jazdu a ukazovákmi ovládate rameno s lyžicou. Dve tlačidlá ovládajú sklápanie a vyklápanie lyžice a dve ďalšie riadia zdvíhanie a spúšťanie ramena. Všetky mechanizmy sú proti preťaženiu a pohybu za mechanický limit chránené trecími spojkami - ak sa pohyb zastaví, a vy budete počuť cvakavý zvuk, dosiahli ste maximálne medze pohybu v danom smere.

RC súprava ovládajúca model pracuje v pásme 2,4 GHz. Vďaka tomu už nemusíte riešiť problémy s obmedzeným počtom prevádzkových frekvencií a do práce sa môže súčasne zapojiť väčšie množstvo nákladiakov aj iných strojov.

Vysielač je napájaný šiestimi tužkovými batériami alebo akumulátormi (nie sú dodávané s modelom), model je napájaný zo štvorčlánkovej sady 4,8 V NiMH 800 mAh (tužkové články) dodávané s modelom spolu so sieťovým nabíjačom 200 mA.

Model je určený k jazde v miestnosti a vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkovisko) s automobilovou premávkou. Nevhodným povrchom sú tiež vysoké "chlpaté" koberce.

Technické parametre:

 • dĺžka: 550 mm
 • šírka: 220 mm
 • výška: 305 mm
 • RC súprava 2.4 GHz
 • 100% zostavený
 • realistické farebné prevedenie
Obsah balenia:

 • takmer hotový model pripravený k jazde
 • vysielač
 • pohonný akumulátor 4,8 V
 • sieťový nabíjač 
 • návod

 

Imitácia kameňov

Imitácia kameňov

6,50 €

Zábradlie s kuželmi

Zábradlie s kuželmi

3,55 €

 

Zábradlie s kuželmi

Zábradlie s kuželmi

3,55 €

Imitácia kameňov

Imitácia kameňov

6,50 €

 

Imitácia kameňov

Imitácia kameňov

6,50 €

Zábradlie s kuželmi

Zábradlie s kuželmi

3,55 €

 
 

Váš nákupný košík je prázdny

minimalizovať