P-51 Mustang mode 1

kód:
PM-RC4220
záruka:
24 mesiacov
dostupnosť:
nie je skladom
Cena:
69,00 €
vypredané
 
 

P-51 Mustang mode 1

Mustang s verne maketovou konštrukciou z penového polystyrénu, nadupaný najnovšou 2.4 GHz technikou a poháňaný výkonným Li-poly akumulátorom vám pomôže stať sa skúseným letcom legendárnej americkej stíhačky hneď za humnom!

Mustang je splnením sna mnohých modelárov, ktorí túžia po roztomilom malom lietadielku, s ktorým by mohli poletovať aj na malom ihrisku, a ktoré je aj cez malé rozmery primerane stabilné a ľahko ovládateľné. Hoci lietanie s Mustangom nie je ťažké, predsa len ide o model určený pre pilotov, ktorí už ovládajú pilotáž modelov s krídelkami. Kompaktná konštrukcia z penového materiálu a použitia unikátneho "vyskakovacieho" unášača vrtule samozrejme pomáha obmedziť následky havárií a tvrdých pristátí, ktoré neodmysliteľne patria k tvrdému životu stíhača, ktorý podniká nebezpečné výpady nad okupovaným Francúzskom.

Trup modelu, krídlo i chvostové plochy sú vylisované z penového polystyrénu zabezpečujúce miniatúrnemu modelu nízku letovú hmotnosť. V prove je uložený jednosmerný motor s unikátnym pružinovým unášačom vrtule ("propsaverom"), ktorý chráni hriadeľ motora pred ohnutím pri kontakte vrtule so zemou. Palubná elektronika je tvorená kompaktnou jednotkou zahŕňajúcou prijímač, regulátor otáčok a dve lineárne servá. Pohonný akumulátor sa zasúva do zásuvky vo vybraní na spodnej strane trupu. Výškovka je ovládaná drôtovým tiahlom, ktorého dĺžka je ľahko nastaviteľná s pomocou malých klieští vďaka ohybu v tvare "U". Podvozok je drôtový s ľahkými kolesami, upevňuje sa zasunutím do držiakov v krídle.

Pre ovládanie modelu slúži štvorkanálová RC súprava 2,4 GHz s krížovými ovládačmi a digitálnymi trimami. Poloha trimov, stav napätia vysielačového akumulátora a výchylka ovládača plynu sú zobrazované na LCD displeji. Vysielač umožňuje veľmi jednoduché prepnutie módu krížových ovládačov (Mód 1 s plynom vpravo alebo Mód 2 s plynom vľavo) len otočením antény na druhú stranu po demontáži a opätovnom upevnení plastovej konzoly s 2 skrutkami.

Pre napájanie slúži jednočlánkový Li-poly akumulátor 3,7 V 150 mAh. Nabíjať ho môžete vo vysielači alebo s použitím rýchlonabíjačky Nine Eagles alebo RC System (na vrtuľníky Easy Copter Colibri) - predávajú sa zvlášť.

Technické parametre:

 • rozpätie: 400 mm
 • dĺžka: 365 mm
 • hmotnosť: 34 g
 • ovládané funkcie: V,K,M
 • stavebná náročnosť: S0
 • náročnosť pilotáže: P2
Obsah balenia:

 • model hotový a pripravený na let s osadeným motorom a elektronikou
 • náhradná vrtuľa
 • pohonný akumulátor 3,7 V 150 mAh
 • štvorkanálový vysielač 2,4 GHz
 • 4 tužkové batérie pre vysielač
 • návod k stavbe, nastaveniu modelu a lietaniu

 

HS-5065 MG DIGITAL

HS-5065 MG DIGITAL

33,75 €

HS-5055 MG DIGITAL

HS-5055 MG DIGITAL

22,25 €

HS-5085 MG DIGITAL

HS-5085 MG DIGITAL

33,75 €

 
 

G3 RAY Li-Pol 150 mAh/3,7 V (RC system, Nine Eagles) 0,6 Wh

G3 RAY Li-Pol 150 mAh/3,7 V (RC system, Nine Eagles) 0,6 Wh

5,62 €

 
 

Váš nákupný košík je prázdny

minimalizovať