RC loď Mad Flow Brushless

6949762280463
kód:
PM-4ST308653
záruka:
24 mesiacov
dostupnosť:
skladom expedícia do 2 dní
Cena:
175,00 €

 
 

RC loď Mad Flow Brushless

Rýchlostný tunelový klzák s elektrickým pohonom s plastovým trupom o dĺžke 570 mm pre adrenalínové (cez 55 km/h) jazdenie na väčších vodných plochách. Model je dodávaný takmer hotový, pripravený na vyplávanie (stačí namontovať kormidlo a lodnú skrutku, uložiť prijímač do dodávaného gumového balónika na ochranu pred vodou, nabiť a vložiť pohonné akumulátory), s vysokovýkonným striedavým motorom D2842 s vodným chladením. Chladiaca voda je nasávaná trubicou umiestnenou v pravej zadnej časti lode, von z lode je zasa odvádzaná v ľavej zadnej časti. Výkon motora je prenášaný priamou spojkou na pružný lodný hriadeľ uložený v teflónovom puzdre, ktorý je kardanovým kĺbom spojený s dvojlistou skrutkou na makete závesného motora. Smer jazdy je ovládaný kormidlom, ktoré je súčasťou makety závesného motora.

Pre jednoduchý návrat do normálnej plavebnej polohy po havárii je ľavý plavák opatrený zaplavovaciou komorou. Tá sa pri prevrátení lode naplní vodou a model uvedie do polohy, v ktorej bude lodná skrutka zaberať a Mad Flow sa môže opäť rozbehnúť.

Ovládanie zaisťuje dvojkanálový pištoľový vysielač 2.4 GHz, palubná elektronika zahŕňa štvorkanálový prijímač, vodou chladený elektronický 30A regulátor otáčok chránený proti prieniku vody a mikroservo kormidla. Ovládanie kormidla i otáčok motora je samozrejme plne proporcionálne.

Prístup k motoru, akumulátorom a elektronike zaisťuje snímateľný kryt, ktorý sa po obvode prelepuje samolepiacou páskou pre zabezpečenie vodotesnosti.

Pre napájanie modelu budete potrebovať trojčlánkový LiPo akumulátor 11.1 V 1300-2200 mAh so zaťažiteľnosťou aspoň 30C, pre napájanie vysielača budete potrebovať 4x AA (tužkové) alkalické batérie alebo NiMh akumulátory.

RC set obsahuje: hotový model pripravený k plavbe, náhradnú lodnú skrutku, dvojkanálový pištoľový vysielač, plastový stojan, imbusový kľúč, gumový balónik a návod na obsluhu.

Dĺžka [mm]590
Šírka [mm]230
Stavebná náročnosťS0
Náročnosť pilotážeP2

Doporučený pohon a RC vybavenie:

Motor*D2842
Regulátor*30 A
Akumulátor pohonnýFOXY G2 11.1 V 1800 mAh
Lodná skrutka
*2-listá 35 mm x 1.4
Servá*1x mikro
RC súprava*2 kanály
*súčásť RC setu
 
 

Váš nákupný košík je prázdny

minimalizovať