RC loď Magic Vee MK2

6949762280555
kód:
PM-4ST308106
záruka:
24 mesiacov
dostupnosť:
skladom expedícia do 2 dní
Cena:
50,83 €

 
 

RC loď Magic Vee MK2

Miniatúrny rýchlostný čln s elektrickým pohonom s plastovým trupom s dĺžkou 225 mm (celková dĺžka 270 mm) pre príjemné rekreačné jazdenie aj na malých vodných plochách. Model je dodávaný hotový a v troch farebných prevedeniach (biely, červený a žltý s bielou spodnou časťou trupu), pripravený na vyplávanie (stačí nabiť a vložiť pohonné akumulátory). Je poháňaný jednosmerným motorom rady 180 s vodným chladením. Chladiaca voda je nasávaná tryskou na dne lode a von z lode je odvádzaná z ľavého boku. Výkon motora je prenášaný pružnou spojkou na lodný hriadeľ s poloponorenou trojlistou skrutkou. Smer jazdy je ovládaný excentricky umiestneným kormidlom, ako je to obvyklé u lodí konštruovaných pre jazdu na okruhoch po smere hodinových ručičiek. "Rezať" ostrú zákrutu umožňujú nastaviteľné pomocné plutvy po oboch stranách zadnej časti trupu. Ovládanie zaisťuje dvojkanálový pištoľový vysielač 2.4 GHz, palubná elektronika zahŕňa prijímač kombinovaný s elektronickým regulátorom otáčok chránený proti prieniku vody a 9g servo kormidla. Ovládanie kormidla i otáčok motora je plne proporcionálne.

Prístup k motoru, akumulátorom a elektronike zaisťuje vrchný snímateľný kryt vybavený gumovým tesnením, ktoré zabraňuje vniknutiu vody do lode.

Pre pohon je s modelom dodávaná šesťčlánková akumulátorová sada NiMH 7.2 V 260 mAh, k jej nabíjaniu slúži nabíjačka 400/550 mA. Pre napájanie vysielača slúži doštičková 9V batéria, ktorá je taktiež súčasťou RC setu. S týmto vybavením model dosahuje rýchlosť až 20 km/h.

RC set obsahuje: hotový model pripravený k plavbe, dvojkanálový pištoľový vysielač, pohonný akumulátor 7.2 V 260 mAh, nabíjačku pre pohonný akumulátor, 9V doštičkovú batériu, plastový stojan a podrobný návod na obsluhu.

Dĺžka [mm]270
Šírka [mm]70
Hmotnosť [g]135


 

Magic Cat - akumulátor 6 V

Magic Cat - akumulátor 6 V

7,67 €

 
 

Váš nákupný košík je prázdny

minimalizovať