RC pásový žeriav s drapákom, 2,4 GHz

4897007292837
kód:
PM-HEM0718
záruka:
24 mesiacov
dostupnosť:
skladom expedícia do 2 dní
Cena:
167,75 €

 
 

RC pásový žeriav s drapákom, 2,4 GHz

Vďaka modernej RC technike si teraz môžete ľahko splniť svoj detský sen - stať sa žeriavnikom ovládajúcim mohutný pásový žeriav s drapákom!

RC model s elektrickým pohonom verne vykonáva väčšinu funkcií skutočného stroja. Je vybavený realistickým podvozkom, umožňujúcim jazdu vpred i vzad. Plne funkčný je samozrejme vlastný žeriav - jeho rameno sa dvíha a spúšťa, vysúva a zasúva. V jazdnom režime ľavý pákový ovládač ovláda jazdu vpred a vzad, s pomocou pravého zatáčate vľavo alebo vpravo.

RC súprava ovládajúca model pracuje v pásme 2,4 GHz. Vďaka tomu, môže byť v prevádzke súčasne aj viac modelov rovnakého typu. Bezpečný dosah RC súpravy je cca 30 m. Model je napájaný akumulátorom 9,6 V NiMH 800 mAh dodávaným s modelom spolu so sieťovou nabíjačkou 200 mA.

Model je určený k jazde v miestnosti a vonku na suchom povrchu, v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou premávkou. Nevhodným povrchom sú tiež vysoké "chlpaté" koberce.

Stavebnica obsahuje: hotový model pripravený k jazde, vysielač, pohonný akumulátor 9,6 V a sieťový nabíjač a návod. 

Pásy

Pásy

8,42 €

 
 

Váš nákupný košík je prázdny

minimalizovať